ابزار فارسی برای دان لود هم موجود است.

خب دلم نيامد تا درباره ابزارهای فارسی نويسی ننويسم پس دان لود کنيد.

فارسی نویس مریم:فارسي نويس مريم
یكی دیگر از برنامه‌هایی كه امكان فارسی نویسی در فتوشاپ(و برنامه‌های مشابه كه نمیتوان در آنها فارسی نوشت) را میدهد فارسی نویس مریم است.این برنامه با استفاده از كد پیجی كه جدای از استاندارهای فارسی است كار میكند. ای برنامه دارای قلم‌های زیبا و متنوعی است كه قدرت مانور بیشتری به شما میدهد. این نرم افزار مشكلات برنامه
IPT5 را در ویندوزxp ندارد و به راحتی میتواندی در همه نسخه‌های فتوشاپ فارسی بنویسید.

چگونگی استفاده از فارسی نویس مریم:
ابتدا متن دلخواه خود را در محیط ویرایشی این برنامه تایپ میكنید. سپس با انتخاب متون مورد نظر آنها را به
Clipboard انتقال دهید(با استفاده از Ctrl+C)و سپس در برنامه‌ی مقصد از قسمت فونت، یكی از فونتهایی را كه اول آنها با;_F شروع میشود، انتخاب كرده و با استفاده از كلیدهای Ctrl+V متنهای تایپ شده در فارســــــی نویـــــس مریــــم را به آنجا انتقال میدهید.

Download Farsi Nevis Maryam (Zip File - 3.63MB)

نرم افزار IPT5 محصول شركت برنا رایانه:
IPT ابزاری است كه به شما كمك می‌كند تا در برنامه‌هایی كه امكان فارسی نویسی ندارند و یا اگر در ویندوز غیر فارسی از آنها استفاده می‌كنید،‌ بتوانید فارسی بنویسید.
با این ابزار میتوانید در فتوشاپ نسخه 7 یا قدیمی‌تر تایپ فارسی انجام دهید.
متاسفانه در بعضی از نسخه
های فتوشاپ 7 و با استفاده از ویندوزxp نمیتوان حتی با این نرم افزار هم فارسی نوشت كه امیدواریم در نسخه بعدی آن، مرتفع شود. ولی با استفاده از همین نرم افزار و ویندوز xp، ولی این بار در فتوشاپ 6 یا قدیمی‌تر و فقط به روش مستقیم میتوان فارسی نوشت.بعد از نصب این نرم افزار با مراجعه به Help فارسی و جامع آن چگونگی طرز كار آن را بطور كامل بیاموزید.این نرم افزار بصورت Shareware بوده كه در صورت لزوم میتوانید به ازی مبلغ 30000 ریال آن را از شركت برنا رایانه خریداری فرمایید.(قابل ذكر است كه وسیله این نرم افزار میتوانید در نرم افزارهایی كه از متون فارسی پشتیبانی نمیكنند مانند Director، AutoCad، 3D Studio Max,Flash هم به همین صورت فارسی نوشت)

Download IPT5.exe (3.32MB)

/ 0 نظر / 6 بازدید