اولين نرم‌افزار رايگان ايرانی محاسبه‌گر تماس‌های اينترنتی

اولين نرم‌افزار رايگان ايرانی محاسبه‌گر تماس‌های اينترنتی ارائه شد.
اين نرم‌افزار مقيم حافظه که حجم چندانی نيز ندارد، در صورت اتصال شما به اينترنت از طريق Dialup ، به صورت خودکار شروع به کار کرده و ليستی از تماس‌های اينترنتی را به همراه کليه اطلاعات شامل تاريخ و ساعت تماس، مدت تماس، هزينه تلفن، مبلغ استفاده شده از کارت‌های اينترنتی (در صورت تنظيم تعرفه به صورت دستی) و حجم اطلاعات ارسال شده و دريافت شده در هر تماس را ثبت می‌کند.
ليست گزارش‌ها اين قابليت را دارد که به تفکيک هر تماس و هر کاربر (User Account در ويندوزهای XP و ...) گزارش‌ها را خلاصه کند، و يا گزارش‌های بين دو زمان مشخص را فقط نشان دهد.

يکی از قابليتهای بسيار جالب DialSpy نمودار سرعت دريافت و ارسال (Transfer Graph) می‌باشد که به صورت يک گراف در حال حرکت عمل می‌کند.
از ويژگی‌های اين نمودار که بعد از مدتی استفاده از آن متوجه آن خواهد شد، امکان تشخيص کيفيت ارتباط اينترنتی با مشاهده تجربی نمودار و استفاده بهينه از پهنای باند موجود به صورت ناخودآگاه است.

DialSpy در بين نرم‌افزارهای مشابه خارجی موجود، 2 خصوصيت برتر دارد:
1- نرم‌افزارهای موجود، يا بسيار ساده و با قابليي‌های کم هستند، و يا بسيار پيچيده و با قيمت گران می‌باشند.
2- در هيچ يک از نرم‌افزارهای موجود، نمی‌توان تعرفه تلفن داخل شهری ايران را که علاوه بر متغير بودن در طول ساعات روز، در طول هفته نيز متغير است تعريف کرد.

همچنين DialSpy با اتصال به بانک داده موجود در سايت www.softpersian.com به صورت خودکار آخرين تغييرات تعرفه تلفن را دريافت و به روزرسانی می‌کند.

برای دريافت نرم‌افزار DialSpy اينجا را کليک کنيد.

/ 0 نظر / 5 بازدید