سهامداران بخوانند

1- در صورتی که کارگزار هستید و در تالار معاملات رایانه شما دیرتر از سایر کارگزاری ها وارد شبکه می شود لطفا به رایانه خود دست نزنید چرا که شاید واحد رایانه سازمان بورس با اولویت بندی غیر عادلانه رایانه ها برای ورود به شبکه معاملاتی ، فضا را برای وابستگان رانت خوار خود آماده کرده است تا سریع تر از دیگران در صف خرید و فروش سهام قرار گیرند.

2- در صورتی که شرکت شما پس از تعدیل مثبت سود و ارائه گزارش به نهاد نظارتی سازمان بورس دچار مشکلات عدیده شده و نماد سهم باز نمی شود ، لطفا شکایت کارشناسان نظارت بورس را به مدیر او نبرید چرا که مشکل از خود شماست. شما باج مورد نظر را پرداخت نکرده اید. اگر قرار بر این باشد که شما تعدیل سود بدهید اما اعضای ناظر بر معاملات سازمان بورس هیچ سودی نبرند پس در این صورت آنها چه کاره اند؟؟؟

3- در صورتی که شرکت شما قصد تعدیل مثبت سود را دارد لطفا برای جلوگیری از هر نوع مشکلات اداری !!! واحد نظارت سازمان بورس ابتدا با عرضه سهام سهامدار عمده و عدم حمایت از سهم اجازه بدهید که کارکنان و وابستگان واحد نظارت سازمان بورس هم در این تعدیل مثبت مشارکت نموده و به نوایی برسند.

4- در صورتی که می بینید هنگام باز و بسته شدن نمادهای مهم بورس سهام تهران اطلاعات سایت های اینترنتی آی ار بورس و شرکت خدمات بورس به روز نمی شوند ، لطفا بر سر رایانه های خود نزنید. مشکل از کارکنان این سایت ها و مافیای بورس است که شاید قصد گمراه کردن بازار را داشته و نمی خواهند اطلاعات دست اول به جز وابستگان به سایرین نیز ارسال شود.

5- در صورتی که کارگزاری عادی هستید و بعد از عمری در ابتدای صف خرید یا فروشی قرار گرفته اید زیاد خوشحال نباشید ، زیرا شاید دوستان بخش رایانه سازمان بورس سهام تهران به سادگی با دستکاری شبکه اقدام به انجام معاملاتی زودتر از شما ! می کنند و با اینکه حجم معاملات افزایش می یابد اما این سهام شما نیست که معامله شده است.

6- در صورتی که سهامدار هستید و محدوده نوسان روزانه قیمت سهام هیچ توجیهی از نگاه شما ندارد ، به عقل خود شک نکنید چرا که مشکل از کسانی است که با اعمال محدوده نوسان قصد رانت خواری در سازمان بورس سهام تهران را دارند. آنها با تشکیل صف های خرید و فروش کذایی به بازار سیگنال های فریبنده داده و به اعمال کثیف خود ادامه می دهند. اینها افراد بی شعور و بدون قدرت تحلیلی هستند که پس از تشکیل صف خرید و فروش از سوی تحلیل گران واقعی مانند گوسفندان گله وارد صف می شوند. هدف آنها شناسایی بازی حرفه ای هاست و محدود نوسان روزانه که موجب ایجاد صف خرید و فروش می شود آنها را به اغراض پلیدشان می رساند.

7- اگر جایی دیدید نمکی گندیده است به چشمان و بینی خود شک نکنید مشکل از نمکی است که گندیده است.
/ 0 نظر / 8 بازدید