نرم افزار های ضد ویروس ( Antivirus Softwares )

نرم افزار های ضد ویروس ( Antivirus Softwares )

Norton AntiVirus 2004 Beta Version Released

نسخه آزمایشی Norton Antivirus 2004 مخصوص سیستم عامل های ویندوز 98/Millennium/2000/XP برای دریافت از روی شبکه اینترنت آماده است .
همانطور که در مطالب قبلی این وبلاگ ، تصاویر مربوط به این نسخه آزمایشی نمایش داده شده بود هم اکنون علاقه مندان می توانند نسبت به دریافت ویروس یاب Norton Antivirus 2004 اقدام نمایند . Norton Antivirus 2004 مناسب ترین ، قابل اطمینان ترین و از نظر کار آسانترین ویروس یابی است که تا کنون ساخته شده است .
در این نسخه از نظر کارائی بهبود چشم گیری مشاهده می شود و امکانات بسیاری به آن افزوده شده است . شرکت Symantec سازنده این ویروس یاب به 50 نفر از کاربرانی که موفق به یافتن 50 ایراد در این نسخه شوند یک نسخه رایگان از Norton Antivirus 2004 اهداء خواهد کرد . در صورت برنده شدن از طریق ایمیل آگاه خواهید شد .

Download

 ZoneAlarm Pro 4.0.123.012

نرم افزار ZoneAlarm متشکل از 5 برنامه امنیتی بهم پیوسته می باشد که امکان ایجاد محیطی امن در شبکه اینترنت را برای کاربران خود فراهم می سازد .
برخلاف دیگر برنامهای امنیتی مشابه ، این نرم افزار بخش های گوناگونی همچون دیوار آتش ، مدیریت فایل ها برای ارتباط با اینترنت ، قفل اینترنت و بخش پویای مرتبط با سطوح دسترسی به لایه های شبکه را با یکدیگر ترکیب می کند . از ترکیب این بخشها بهترین حفاظ امنیتی ممکن ایجاد می گردد .
تغییرات صورت گرفته در نسخه جدید این نرم افزار عبارتند از :
Hacker Incident Reporting -- آلارم ویژه نمایش حمله هکر ها و ارائه راه حل برای مقابله با این حملات .
Cache Cleaner -- در دوره زمان های مشخص فایل هایی هچون کوکی ها و فایل های موجود در پوشه Temporary Internet Files پاک خوهند شد ، بدین ترتیب علاوه بر افزایش ضریب ایمنی مقداری از فضای هارد شما که مورد نیاز نیست خالی میگردد .
Expert Panel -- این گزینه مخصوص کاربران حرفه ای می باشد که به آنها امکان نظارت ویژه بر روی سیستم و یا یک نرم افزار را هنگام ارتباط با ایترنت از نظر شماره آی پی ، پورت ، زمان و روز اتصال خواهد داد .
Outbound MailSafe -- در صورت آلوده شدن دستگاه شما به ویروس با محافظت از Addres Book جلوی ارسال خودکار ویروس را برای دوستانتان می گیرد .
Automatic VPN Configuration -- به آسانی تنظیمات خودکار مربوط به استفاده از VPN را برای مدیریت بر پورت ها انجام دهید .
Backup and Restore -- از دیگر امکانات قابل ذکر در این نسخه امکان ذخیره سازی کلیه تنظیمات برنامه در یک فایل مجزا می باشد بنابراین در صورت پاک شدن نرم افزار و یا نصب مجدد ویندوز تنها کافیست این فایل را برای Zone Alarm معرفی کنید تا تمامی تنظیمات به حالت قبل بازگردند .

Download

 سریال: 640kb-cvjjk-ksjad-g913wb-bhhxk0   

/ 0 نظر / 7 بازدید