بهترین موقیعت سپرده گذاری در بانک ها با بیشترین سود

این روز ها با وجود اجرایی شدن بهره 20% ، اما اختلافات جزئی میان بانک ها در اجرای این مصوبه وجود دارد.

نکته اول حسابی است که معروف به یک سال پنج ساله شده است ، بدین معنی که حساب 5 ساله با بهره 20% باز می کنید ، اما در سررسید یک سال می توانید بدون جریمه حساب را ببنید. به نوعی می توان از این حساب به عنوان یکساله 20% نام برد که بالاترین سود 5 ساله در میان بانک ها خصوصی و دولتی است.

بانکهای کارآفرین و پاسارگاد و پارسیان این سپرده را به مشتریان بالای 10 میلیون تومان باز می کنند.

بانک پارسیان به سپرده بالای ده میلیون علاوه بر موارد فوق ، یک کارت هدیه 40 هزار تومانی نیز هدیه می دهد ( 0.4 درصد سود بیشتر برای سپرده گذار )

برای سپرده گذاری بالای 100 میلیون و یا 500 میلیون نیز بانک هایی مانند تات و کارآفرین بهره بالاتری پیشنهاد می دهند ( تا 22% )

همچنین می توانید سپرده کوتاه مدت با نرخ 18 درصد باز کنید. تعجب نکنید ، بانک اقتصاد نوین گواهی سپرده ای عرضه نموده است که مدت آن دوساله است ، و طی یک سال اول با نرخ 18% قابل بازخرید است. سود این اوراق ماهانه پرداخت می شود که این بزرگترین مزیت نسبت به اوراق مشارکت است. با نام بودن نیز سبب اطمینان شما خواهد شد و سود اوراق اتوماتیک به حساب شما در بانک واریز می شود و برخلاف اوراق مشارکت نیازی به مراجعه به بانک برای دریافت سود و کوپن ها ندارید.

بانک مسکن نیز سود کوتاه مدت خود را به 8 درصد افزایش داده و سپرده ممناز کد 8726 که اوراق تسهیلات نیز به آن تعلق می گیرد نیز سودی معادل 9% دارد.

به هرحال بنده سپرده گذاری گواهی سپرده بانک اقتصاد نوین را برای سپرده گذاری کوتاه مدت و بانک پارسیان بالای 10م را برای سپرده گذاری یک ساله پیشنهاد می کنم.

 

/ 1 نظر / 182 بازدید
سید محسن

سلام به نظر شما الان کجا سرمایه گذاری کنم که بیشترین سود مطمئن را داشته باشه